Novinky LEDVANCE

 

LEDVANCE Highlights na Light + Building 2018

Nejvýznamnější novinky na veletrhu Light + Building 2018 od LEDVANCE

16.03.2018

Moderní osvětlení je pro společnost LEDVANCE více než jen funkčním designovým prvkem. Moderní osvětlení musí nabízet určitou přidanou hodnotu – pomocí vysoce efektivních produktů, konceptů inteligentního osvětlení a přesvědčivých řešení barvy a designu. Letmý pohled na nejvýznačnější produkty z letošního veletrhu Light + Building ukazuje, jak chce společnost LEDVANCE tohoto cíle dosáhnout. 

Amazon Echo Ledvance

Amazon Echo se využíváním OSRAM LIGHTIFY spoléhá na značku LEDVANCE

2. 11. 2016

26. října 2016 byl v Německu spuštěn Amazon Echo. K ovládání chytrých žárovek LIGHTIFY od společnosti OSRAM lze nyní využít virtuální asistentku tohoto řešení, Alexu. 

PARATHOM PAR38 voděodolné

Reflektorový LED světelný zdroj PARATHOM advanced 38 DIM je nyní voděodolný

26. 9. 2016

Reflektorový LED světelný zdroj PARATHOM advanced 38 DIM nyní vstupuje na trh i jako verze pro venkovní použití. 

Portfolio LED světelných zdrojů

LEDVANCE: když do budoucnosti září milion světel

16. 9. 2016

LEDVANCE, plně samostatná pobočka společnosti OSRAM, v červnu 2015 spustila projekt zaměřený na konverzi výrobní linky ve své továrně v německém Eichstättu na halogenové světelné zdroje na LED světelné zdroje. 

Portfolio LED světelných zdrojů

Stmívání LED světelných zdrojů

9. 9. 2016

Světelné zdroje, které vytvářejí světlo pomocí diod emitujících světlo (light emitting diodes, LED), nejsou vždy kompatibilní se stmívači. To, zda je LED svítidlo stmívatelné nebo ne, musí být uvedeno na jeho obalu. Stmívatelné verze nicméně mohou způsobovat problémy, a to hlavně v kombinaci s již nainstalovanými ovladači jasu pro tradiční světelné zdroje. 

Reflektorový světelný zdroj LED

„Konec“ vysokonapěťových reflektorových žárovkových halogenových světelných zdrojů

9. 9. 2016

Od září 2009 příslušné zdroje světla spotřebovávající energii postupně mizí z trhu. A letos přišla řada i na vysokonapěťové halogen-wolframové reflektorové žárovky coby jejich nejznámější zástupce. 

Evoluce energeticky úsporných světelných zdrojů ve společnosti OSRAM

Evoluce energeticky úsporných světelných zdrojů ve společnosti OSRAM

3. 3. 2016

Kompaktnější, efektivnější a indvidualizované: Oproti klasickým žárovkám, které se prakticky nezměnily více než 100 let, doznal energeticky úsporný světelný zdroj překotný vývoj, a to během pouhých 30 let. 

POWERBALL HCI Excellence

POWERBALL HCI Excellence: účinná prezentace výrobku s úžasným světlem

1. 9. 2015

POWERBALL HCI Excellence ukazuje, co umí, především v prodejnách s módou – poskytuje zářivé světlo, vysoký jas a velice dobré podání barev. Jasně zdůrazňuje struktury a jemné stíny, takže barvy vypadají živější. 

LEDOTRON

Aliance LEDOTRON rozpuštěna – partneři vnímají pozitivně

13. 8. 2015

Marketing otevřeného průmyslového digitálního stmívacího standardu LEDOTRON lze zpětně vysledovat až k zákazu, jenž EU vydala na klasické žárovky, a s ním spojené nejistoty ohledně kompatibility „konvenčních“ stmívačů s LED světelnými zdroji a energeticky úspornými světelnými zdroji. LEDOTRON tedy vznikl jako normalizovaná a standardizovaná ovládací a stmívací technologie. 

LED osvětlení ve všech barvách RGB pro budoucí hotel Fraunhofer

Nobelova cena za fyziku za rok 2014 bude udělena vynálezu modré LED diody

9. 10. 2014

Nobelova cena za fyziku bude v roce 2014 udělena vynálezu modré LED diody. Společnost OSRAM coby celosvětový přední poskytovatel LED technologií srdečně gratuluje Isamu Akasakimu, Hiroshi Amanovi a Shuji Nakamurovi k tomuto ocenění. 

LED Superstar Classic A40

LED Superstar Classic A40 laureátem ocenění Red Dot Award 2014

18. 9. 2014

LED Superstar Classic A40 od OSRAM získala prestižní ocenění Red Dot Award za rok 2014 v kategorii produktový design. Tento LED světelný zdroj jsme vyvinuli tak, aby měl podobný vzhled a světelné spektrum jako klasické žárovky.


Tiskové centrum