Světlochlápci – s novými LED svítidly LEDVANCE pro profesionály v oblasti osvětlení: efektivita i ef

Problémy a výzvy, jimž dnes a denně čelí mnozí montéři, řeší dva naši odborníci na osvětlení: Světlochlápci. Připravte se na ochotu, nadšení a především odborné znalosti, kterými vás Světlochlápci zahrnou. Přidejte se k jejich poslání.

Světlochlápci – Dva naprosto odlišní pánové, ale tým jedna báseň.


Objevte velké množství výrobků, jež byly speciálně navrženy pro velkoobchody s elektrem a jež mají záruční dobu až pět let. Nahlédněte do našeho eKatalogu – je to jednoduché a bez starostí.


Světlochlápci – Poslání: LEDVANCE


Světlochlápci – Poslání: Žádné složitosti

Světlochlápci to nemají vždycky úplně jednoduché. LED svítidla LEDVANCE jim jejich práci naštěstí značně usnadňují. Standard tak díky účinným LED výrobkům s osvědčenou kvalitou dostává novou definici. A přesně to hledají profesionální montéři osvětlení a maloobchodníci prodávající osvětlení. LED svítidla vyráběná společností LEDVANCE si získávají zákazníky tím, jak jednoduše je možné je nainstalovat, a také výjimečným poměrem mezi svou cenou a výkonem. Budete těžit ze širokého spektra výhod, které vám přináší naše nové LED portfolio: plánováním inovativního pojetí osvětlení počínaje a instalací konče. Mezi další pozitiva našich stropních LED svítidel, tedy downlightu od LEDVANCE s jednoduchou instalací a obdobných LED bodovek, patří hodnocená životnost až 30 000 hodin a úspora energie až 90 procent. Jak vy, tak vaši zákazníci budete profitovat z prokazatelně nižších účtů za elektřinu a nákladů na údržbu. Coby montér nebo maloobchodník pomáháte svými radami zákazníkovi optimalizovat jejich pojetí osvětlení pomocí LED svítidel LEDVANCE, a tedy najít optimální řešení. Výsledek: Naprosto spokojení zákazníci.Světlochlápci – Poslání: Budování znalostí

Při jejich poslání budovat znalosti Světlochlápci zjišťují, jak je jednoduché se společností LEDVANCE nabízet zákazníkům profesionální podporu. Jste i vy odborníky na osvětlení? Na následující adrese najdete celou řadu nejrůznějších chytrých on-line nástrojů, které můžete využít k podpoře prodeje: https://www.ledvance.com/tools. Zjistěte o nich něco víc a využívejte je při komunikaci se zákazníky!

Získejte si důvěru svých zákazníků tím, že jim budete již během plánování individuálního LED systému osvětlení poskytovat profesionální podporu. On-line nástroje, vyvinuté speciálně s ohledem na montéry a maloobchodníky, vám poskytnou všechny nejdůležitější informace o LED světelných zdrojích a svítidlech LEDVANCE. Kromě toho vám také umožní poskytovat profesionální doporučení na základě spolehlivých technických údajů a měření.

Předejte výhody spojené s inovativními LED výrobky přímo svým zákazníkům. Pozitiva LED osvětlení LEDVANCE hovoří sama za sebe: Až 90% úspora energie, delší intervaly údržby a náhrada konvenčních osvětlovacích technologií v poměru kus za kus.