Postup přihlášení do výběrového řízení v LEDVANCE

Jak postupovat:


Vyhledávání pozice

Vaše ideální pozice je zveřejněna na Pracovní platformě: odkaz, jenž je uveden na konci popisu pracovní pozice na této stránce, vás přesměruje do naší přihlašovací platformy.

Nenašli jste volné místo, které by pro vás bylo vhodné, ale chtěli byste nám poslat slepou přihlášku? Stačí, když si v naší přihlašovací platformě vytvoříte profil uchazeče.


Jak se přihlásit on-line

Zaregistrujte se v naší přihlašovací platformě. Poté zadejte přístupové údaje, které jste obdrželi, a v přihlášce vyplňte povinná pole. Funkci nahrání můžete také využít k automatickému vyplnění polí údaji z vašeho životopisu a profilu na LinkedIn. Jakmile povinné údaje zadáte, požádáme vás, abyste se svým životopisem nahráli také krátký motivační dopis. Po nahrání přihlášky si ji naši náboráři detailně prostudují.


Pohovor po telefonu

Pokud váš profil bude vyhovovat pozici, která má být obsazena, brzy vás požádáme o pohovor po telefonu.


Váš první osobní pohovor

Zaujali jste nás! Nyní bychom vás také rádi poznali osobně, a to na prvním pracovním pohovoru. Představíme vám manažera a náboráře, kteří s vámi proberou vaše pracovní zkušenosti a hlavní kompetence. Samozřejmě budete mít možnost vyptávat se ohledně nabízeného místa, týmu, do kterého se možná přidáte, a na naši společnost.


Váš druhý osobní pohovor

Pokud jste na prvním osobním pohovoru uspěli, objeví se vaše jméno na užším seznamu kandidátů na druhý pohovor. Ten nám dává možnost podrobněji s vámi probrat organizační a jiné záležitosti. Dále poznáte některé ze svých budoucích kolegů, manažerů a možná i prostředí, ve kterém budete pracovat.


Nabídka smlouvy

Přesvědčili jste nás! Nyní vám nabídneme smlouvu. Váš budoucí liniový manažer a členové našeho týmu personalistů vám budou k dispozici, abyste s nimi mohli po telefonu probrat závěrečné podrobnosti.


Nábor

Dohodli jsme a všechny záležitosti ohledně pracovní smlouvy jsou vyřešeny? Tak vítejte v LEDVANCE!


Úvodní zaškolení

Těší nás, že vás můžeme přivítat na vašem prvním pracovním dnu. Našimi aktivitami pro úvodní zaškolení vám pomůžeme s orientací ve světě LEDVANCE. Velmi brzy již budete schopni se plně soustředit na své nové projekty a úkoly.


Chtěli byste se na něco zeptat? Napište nám!

Chtěli byste se k nám přidat? Náš zájem o schopné lidi, kteří dokáží nové věci, nikdy neupadá!