Práce v LEDVANCE

Práce v LEDVANCE

Pracovat u nás znamená stát se součástí výjimečné organizace, která pod názvem OSRAM sklízí úspěchy na celém světě již více než sto let. Nyní jsme odhodláni pokračovat v této cestě jako samostatná nová společnost, která v sobě kombinuje to nejlepší z obou světů: špičkovou kvalitu a tržní podíl pevně etablované společnosti s energickou a dynamickou atmosférou mladé start-upové firmy.

Podporujeme takovou firemní kulturu, která se nechala inspirovat proaktivním přístupem k činnosti, podnikatelskou svobodou, respektem a spoluprací založenou na důvěře. To je rovněž základ pro naše pružné pracovní podmínky – vedle celé řady možností, kterými podporujeme rodiče, kteří pendlují mezi rodinou a kariérou.

Hovoříme spolu. Napříč všemi hierarchickými úrovněmi, odděleními i divizemi – otevřeně a přímo. Nasloucháme jeden druhému, poskytujeme si vzájemně zpětnou vazbu a učíme se od sebe. Jsme hrdí na naši schopnost pracovat jako jeden tým a spolupracovat – jak v rámci naší společnosti, tak s našimi zákazníky.

Jsme přesvědčeni o tom, že překotné změny v našem odvětví skýtají slibné příležitosti pro nové produkty, nové trhy a nové způsoby myšlení. Dobré není dost dobré, pokud je možné dosáhnout lepšího. V duchu tohoto hesla tak vítáme všechny, kteří mají kreativního ducha a dokáží myslet jinak. Oceňujeme invenci a spoléháme se na to, že každý z nás je připraven se stále učit a rozvíjet.


Chtěli byste se na něco zeptat? Napište nám!