Group Executive Committee (GEC)

Management

Cílem našeho managementu je dosahovat udržitelného růstu. Členové – Lawrence Lin, Erol Kirilmaz a Tim Yun Chen – strávili několik úspěšných let prací na vedoucích pozicích v celosvětovém osvětlovacím průmyslu. Jsou společně odpovědní za celé řízení společnosti.


Lawrence Lin

Lawrence Lin

Chief Executive Officer (CEO)

Jako výkonný ředitel LEDVANCE se bude Lawrence Lin věnovat dalšímu pokroku v transformaci společnosti v jednoho z globálních lídrů mezi dodavateli celkového LED osvětlení. Na své pozici výkonného ředitele se může opřít o 20 let rozsáhlých mezinárodních zkušeností v globálním oboru LED osvětlení.

Od roku 2011 do roku 2018 Lawrence zastával vyšší manažerské role v mateřské společnosti LEDVANCE – firmě MLS. Po několika letech vedení Forest Lighting, společnosti ve vlastnictví MLS která se zaměřovala na výrobu hotových světelných produktů, v Číně a USA byl Lin v roce 2015 jmenován výkonným generálním manažerem MLS. Od té doby až do příchodu do LEDVANCE Lawrence sehrál klíčovou roli ve výrazném růstu podniku MLS a přispěl k růstu výnosů z prodeje z výše zhruba 3,8 miliardy čínského jüanu (zhruba 480 milionů euro) na 8 miliard čínského jüanu (zhruba 1 miliarda euro) a k rozšíření globální prodejní sítě MLS. V témže období také plnil zásadní roli v akvizici LEDVANCE a byl jedním z klíčových prostředníků. Před příchodem do MLS získal rozsáhlé manažerské zkušenosti v předních asijských společnostech na výrobu LED osvětlení a zastával pozice v řadě oblastí, například ve výrobě, prodeji a marketingu a správě dodavatelského řetězce.


Erol Kirilmaz

Erol Kirilmaz

Chief Sales and Marketing Officer (CSMO)

Náš ředitel prodeje a marketingu Erol Kirilmaz má na svém kontě více než 20 let zkušeností v této sféře. Za tu dobu si vydobyl pověst experta na oblast B2B a průmyslová odvětví, kde nacházejí uplatnění špičkové technologie. Erolovo působení ve společnosti OSRAM obohatila dlouhá léta praxe na mezinárodním poli. Od roku 2006 pracoval jako generální ředitel OSRAM Turecko a ředitel prodeje a marketingu v Latinské Americe, na Středním Východě a v Africe. V roce 2012 mu bylo svěřeno řízení prodeje a marketingu pro společnost OSRAM na celém světě. Od července 2015 pak Erol pracuje jako ředitel prodeje a marketingu v obchodní oblasti Světelné zdroje. Stejnou pozici zastává Erol i ve firmě LEDVANCE, která se z firmy OSRAM vyčlenila.


Tim Yun Chen

Tim Yun Chen

Chief Financial Officer (CFO)

Tim Yun Chen je od 1. července 2018 finančním ředitelem (CFO) společnosti LEDVANCE. Má za sebou více než 15 let zkušeností na vedoucích pozicích v managementu a přináší s sebou více než deset let zkušeností na trhu v oboru osvětlení. Chen 12 let pracoval pro společnost OSRAM, která se zabývá osvětlením. Z toho zhruba pět let působil v hlavním ústředí v Mnichově. Naposledy v OSRAM vykonával funkci finančního ředitele pro oblast Asie a Tichomoří. V souvislosti se jmenováním finančním ředitelem rezignoval Tim Yun Chen na svou pozici předsedy dozorčí rady LEDVANCE.


Senior Executives

Naši vedoucí pracovníci jsou odpovědní za tlumočení naší strategie v regionech a v korporátních odděleních. Zajišťují, abychom byli neustále blízko našim zákazníkům a trhům.


Tiskové centrum