Tým managementu

Dr. Jacob Tarn

Dr. Jacob Tarn

Jednatel a výkonný ředitel

Dr. Jacob Tarn je od 1. února 2018 výkonným ředitelem společnosti LEDVANCE. Má více než 30 let zkušeností na celosvětovém trhu s osvětlením a LED. Před svým příchodem do LEDVANCE působil Jacob jako výkonný vicepresident a provozní ředitel společnosti Samsung Electronics Co, Ltd., kde několik let řídil obchodní jednotku s produkty LED. Předtím založil a řídil několik společností, například TSMC – Solid State Lighting a EPISTAR. Svůj doktorát získal ve Spojených státech na North Carolina State University.

Jacobovou hlavní prioritou je změna našeho podniku a jeho orientace na budoucnost. Velmi důležitý je pro něj také růst ve slibných oblastech, jako jsou LED svítidla, LED lampy a řešení chytrých domácností.
Tim Yun Chen

Finanční ředitel (CFO)

Tim Yun Chen je od 1. července 2018 finančním ředitelem (CFO) společnosti LEDVANCE. Má za sebou více než 15 let zkušeností na vedoucích pozicích v managementu a přináší s sebou více než deset let zkušeností na trhu v oboru osvětlení. Chen 12 let pracoval pro společnost OSRAM, která se zabývá osvětlením. Z toho zhruba pět let působil v hlavním ústředí v Mnichově. Naposledy v OSRAM vykonával funkci finančního ředitele pro oblast Asie a Tichomoří. V souvislosti se jmenováním finančním ředitelem rezignoval Tim Yun Chen na svou pozici předsedy dozorčí rady LEDVANCE.Erol Kirilmaz

Erol Kirilmaz

Ředitel prodeje a marketingu (CSMO)

Náš ředitel prodeje a marketingu Erol Kirilmaz má na svém kontě více než 20 let zkušeností v této sféře. Za tu dobu si vydobyl pověst experta na oblast B2B a průmyslová odvětví, kde nacházejí uplatnění špičkové technologie. Erolovo působení ve společnosti OSRAM obohatila dlouhá léta praxe na mezinárodním poli. Od roku 2006 pracoval jako generální ředitel OSRAM Turecko a ředitel prodeje a marketingu v Latinské Americe, na Středním Východě a v Africe. V roce 2012 mu bylo svěřeno řízení prodeje a marketingu pro společnost OSRAM na celém světě. Od července 2015 pak Erol pracuje jako ředitel prodeje a marketingu v obchodní oblasti Světelné zdroje. Stejnou pozici zastává Erol i ve firmě LEDVANCE, která se z firmy OSRAM vyčlenila.


Tiskové centrum