Naše strategie

Naše strategie sestává ze tří hlavních aktivit: posilování naší hlavní činnosti, investice do technologií budoucnosti a vstupu na nové trhy

V oblasti tradičních světelných zdrojů, jakou jsou kompaktní zářivkové a halogenové světelné zdroje, se zaměřujeme na udržování a rozšiřování našeho stávajícího podílu na trhu, a to prostřednictvím maximální blízkosti zákazníkovi a nákladové efektivity. Totéž platí i pro oblast LED světelných zdrojů, kde je naším záměrem zvýšit náš podíl na trhu s „inteligentními“ LED světelnými zdroji. Toho chceme dosáhnout zvýšením konkurenceschopnosti celého našeho portfolia, optimalizací procesů a také tím, že ke každému z našich distribučních kanálů zaujmeme jiný přístup.

LED svítidla

LED technologie se stává novým standardem i na poli svítidel, přičemž zde dochází ke stále větší konvergenci technologií. V této oblasti chceme být jedním z hlavních celosvětových dodavatelů jak pro firemní, tak pro soukromé zákazníky, a nabízet atraktivní ceny a rychlé a pohotové služby.

Smart Home – Chytrá domácnost

V oblasti chytrých a propojených produktů bude LEDVANCE stavět na platformě OSRAM LIGHTIFY a nabízet nové řady produktů. Kromě toho přinese na trh také chytrá osvětlovací zařízení a produkty pro chytrou domácnost.


Tiskové centrum