Naše značka

Architektura naší značka

Značka LEDVANCE vystihuje étos naší společnosti. Chceme definovat úlohu světla v digitálním věku a v propojených každodenních životech lidí. Náš slib se tak odráží v názvu naší společnosti – naším cílem je propagovat světlo. LEDVANCE se při svém směřování do budoucnosti může opřít o 100 let historie, což upevňuje její pozici coby předního výrobce světelných zdrojů a svítidel.

Silné značky pro úspěch na různých trzích

V USA a Kanadě používáme napříč všemi kategoriemi produktů naši proslulou a etablovanou značku SYLVANIA. Společnost LEDVANCE má rovněž právo užívat značku OSRAM.

V oblasti chytrá domácnost a LED svítidla se všechny produkty pro spotřebitele budou krátkodobě – do ukončení našeho programu změny značky – prodávat pod značkou OSRAM. V tomto segmentu se poté LEDVANCE bude používat jako značka produktu.

Značku LEDVANCE tak najdete na LED svítidlech prodávaných ve velkoobchodě našim firemním zákazníkům, jako jsou architekti či řemeslníci. Aby značka LEDVANCE podpořila tuto činnost, smí v následujících několika letech využívat značku OSRAM jako doplňkovou značku.


Jádro značky LEDVANCE

Jádro naší značky je založeno na třech hlavních pilířích

Snaha dosahovat dokonalosti

Jsme hrdí na to, že jsme velice výkonnou společností s vysoce kvalifikovanými a motivovanými pracovníky – lidmi, kteří se nebojí nést zodpovědnost, pouštět se do promyšleného rizika a přijímat smělá rozhodnutí. Spoléháme se na ochotu jednotlivců se učit a profesně růst. Jen tak můžeme dosahovat udržitelného úspěchu.

Přicházíme s novými věcmi

Jsme angažovaní, aktivní a odvážní. Odmítáme kráčet po vyšlapaných cestách a razíme si své vlastní, nové. Překotnou transformaci v našem oboru vnímáme jako příležitost pro nové produkty, nové trhy a nové myšlení. Dobré není dost dobré, pokud je možné dosáhnout lepšího. A právě to je důvodem, proč vítáme ty, kdo dokáží myslet trochu jinak, a proč oceňujeme invenci.

Vítězíme společně

Jeden druhému důvěřujeme. A hovoříme spolu. Napříč všemi úrovněmi, odděleními i divizemi – otevřeně a přímo. Nasloucháme jeden druhému, poskytujeme si vzájemně zpětnou vazbu a učíme se od sebe. Jsme hrdí na naši schopnost pracovat jako jeden tým a spolupracovat – jak v rámci naší společnosti, tak s našimi zákazníky. To je způsob, jak navazujeme dlouhodobá partnerství založená na důvěře.


Tiskové centrum