Profesionální
Země
Projekty řešení osvětlení

Řešení osvětlení

Naši klíčoví zákazníci

Objevte ta pravá řešení pro vaše projekty

Hledáte pro svůj projekt osvětlení poskytovatele komplexních služeb? Jako váš profesionální partner v oblasti osvětlení vám můžeme nabídnout komplexní řadu produktů pro konkrétní aplikace. Můžeme vám pomoci snížit náklady na vaše systémy osvětlení a zároveň zlepšit kvalitu světla. Základem je naše celosvětová síť, ve které spojujeme odborné znalosti a zkušenosti pro bezpočet odvětví a širokou škálu klíčových zákazníků. Naši odborníci vám poradí s projekty osvětlení podle vašich potřeb a nabídnou vám vhodné produkty a vynikající služby. Z jednoho zdroje.

Přehled Vyberte si svou oblíbenou aplikaci

VÝHODY pro vás

PRODUKTY A SLUŽBY Z JEDNOHO ZDROJE

Výhody pro vás

Projekty musí končit viditelnými výsledky. Spolehněte se na partnera, který již desítky let poskytuje holistické produktové portfolio, globální síť profesionálních partnerů a osvědčené projektové znalosti.

  • Snížení nákladů
  • Energetická účinnost
  • Vynikající kvalita světla
  • Projektová podpora
  • Velmi přesné plánování objemů

Náš BALÍČEK KOMPLETNÍCH SLUŽEB

pro VAŠE PROJEKTY

Poradenství v oblasti osvětlení

Poradenství v oblasti osvětlení

Poskytujeme výpočty osvětlení pomocí profesionálního softwaru Dialux Evo a Relux pro návrh osvětlení. Výpočty jsou v souladu s platnými normami a standardy (EN 12464, DIN 67600). Máme rozsáhlé odborné znalosti v oblasti plánování různých aplikací osvětlení. Nabízíme detailní prezentaci vašich projektů osvětlení, včetně vizualizace světelných efektů.

Pomoc s výběrem produktů

Poradenství a pomoc s výběrem produktů

Na základě speciálních potřeb vašeho projektu vám doporučíme vhodná svítidla, světelné zdroje, LED moduly, elektrické komponenty a systémy řízení osvětlení.

 

 

Technická podpora

Služby podpory

Naše technická podpora vám pomůže v každé fázi vašeho projektu po telefonu. Přijedeme na místo instalace a nabídneme vám podporu na místě s vedoucím projektu. Provádíme zkušební nastavení pro konkrétní použití pomocí našich produktů v naší aplikační laboratoři. Poskytneme vám veškeré datové listy a kompletní dokumentaci. Obdržíte podrobný přehled produktů, které jsou pro váš projekt zapotřebí, v rámci přesného plánování objemů.

Energetická analýza, včetně studií proveditelnosti

Nabízíme měření energetické účinnosti a úspor nákladů pro koncepty moderního osvětlení a posouzení proveditelnosti požadovaných funkcí.

Hluboké znalosti v oblasti osvětlení

Spolehněte se na naše odborné znalosti v tomto oboru

Společnost LEDVANCE má hluboké odborné znalosti ve svém oboru, desítky let zkušeností v oblasti aplikací a dlouhodobé vztahy se zákazníky. Známe tržní trendy a požadavky a poskytujeme poradenské služby pro konkrétní projekty zákazníků a pro konkrétní odvětví. K plnění požadavků jednotlivých projektů využíváme naši servisní síť. Naše produktové portfolio je uzpůsobeno požadavkům téměř jakékoli aplikace

Kontakt Realizujme projekty společně

Martin Petroušek

Sdílet stránku na sociálních médiích