Profesionální
Země

DIALux a RELUX

Software pro návrh osvětlení

Společnost LEDVANCE podporuje DIALux a RELUX – přední světové softwarové aplikace pro profesionální projektování osvětlovacích systémů. Zde naleznete nejaktuálnější informace a další doplňky ke stažení.

LEDVANCE luminaires DIALux PlugIn

Softwary DIALux nabízejí možnost specifikovat světelný zdroj ve svítidle podle požadavků daného projektu osvětlení.

Chcete-li nainstalovat tento plug-in, stáhněte si .zip soubor, rozbalte jej a spusťte soubor .exe.

DIALux plug-in obsahuje funkci aktualizace – po klepnutí na tlačítko „Update“ (aktualizovat) program vyhledá údaje o nových výrobcích a automaticky aktualizuje vaši databázi.

O společnosti DIAL

Společnost DIAL vyvinula DIALux, přední světový software pro plánování, výpočet a vizualizaci vnitřního a venkovního osvětlení. Nástroj pro plánování osvětlení má komunitu více než 700 000 uživatelů a je k dispozici ve 25 jazycích. Všichni významní výrobci svítidel nabízejí digitální produktová data pro účely plánování v DIALuxu. Tento software usnadňuje a zpřístupňuje profesionální design osvětlení všem. Jako platforma a nástroj spojuje projektanty a výrobce z celého světa.

Všechny produkty svítidel LEDVANCE jsou k dispozici také v LUMsearch, dalším nástroji DIAL pro profesionály. LUMsearch pomáhá návrhářům a projektantům hledat a vybírat produkty, myšlenka spočívá v tom, že listování v papírových katalozích a návštěva bezpočtu webových stránek jsou nyní zastaralé činnosti. Produkty jsou podrobně popsány a uživatelé mohou okamžitě zahrnout produkty partnerů DIALux, jako je LEDVANCE, do plánovacího nástroje DIALux a navázat kontakt s jejich výrobci.

Sdílet stránku na sociálních médiích