Profesionální
Lighting solutions in the project business

ŘEŠENÍ OSVĚTLENÍ pro všechny typy budov

NAŠI KLÍČOVÍ ZÁKAZNÍCI

Objevte to správné řešení pro vaše projekty

Hledáte pro svůj projekt osvětlení poskytovatele komplexních služeb? Jako váš profesionální partner v oblasti osvětlení vám můžeme nabídnout komplexní řadu produktů pro konkrétní aplikace. Můžeme vám pomoci snížit náklady na vaše systémy osvětlení a zároveň zlepšit kvalitu světla. Základem je naše celosvětová síť, ve které spojujeme odborné znalosti a zkušenosti pro bezpočet odvětví a širokou škálu klíčových zákazníků. Naši odborníci vám poradí s projekty osvětlení podle vašich potřeb a nabídnou vám vhodné produkty a vynikající služby. Z jednoho zdroje.

PŘEHLED jaký projekt vás zajímá?

VÝHODY PRO VÁS

PRODUKTY A SLUŽBY Z JEDNOHO ZDROJE

Výhody pro vás

Projekty musí končit viditelnými výsledky. Spolehněte se na partnera, který již desítky let poskytuje holistické produktové portfolio, globální síť profesionálních partnerů a osvědčené projektové znalosti.

  • Snížení nákladů
  • Energetická účinnost
  • Vynikající kvalita světla
  • Projektová podpora
  • Velmi přesné plánování objemů

NÁŠ BALÍČEK KOMPLETNÍCH SLUŽEB

PRO VAŠE PROJEKTY

Poradenství v oblasti osvětlení

Poradenství v oblasti osvětlení

 

Poskytujeme výpočty osvětlení pomocí profesionálního softwaru Dialux Evo a Relux pro návrh osvětlení. Výpočty jsou v souladu s platnými normami a standardy (EN 12464, DIN 67600). Máme rozsáhlé odborné znalosti v oblasti plánování různých aplikací osvětlení. Nabízíme detailní prezentaci vašich projektů osvětlení, včetně vizualizace světelných efektů.

Poradenství a pomoc s výběrem produktů

Poradenství a pomoc s výběrem produktů

 

Na základě speciálních potřeb vašeho projektu vám doporučíme vhodná svítidla, světelné zdroje, LED moduly, elektrické komponenty a systémy řízení osvětlení.

 

 

Služby podpory

Služby podpory

 

Naše technická podpora vám pomůže v každé fázi vašeho projektu po telefonu. Přijedeme na místo instalace a nabídneme vám podporu na místě s vedoucím projektu. Provádíme zkušební nastavení pro konkrétní použití pomocí našich produktů v naší aplikační laboratoři. Poskytneme vám veškeré datové listy a kompletní dokumentaci. Obdržíte podrobný přehled produktů, které jsou pro váš projekt zapotřebí, v rámci přesného plánování objemů.

Energetická analýza, včetně studií proveditelnosti

Energetická analýza, včetně studií proveditelnosti

 

Nabízíme měření energetické účinnosti a úspor nákladů pro koncepty moderního osvětlení a posouzení proveditelnosti požadovaných funkcí.

dlouholeté ZNALOSTI V OBLASTI OSVĚTLENÍ

SPOLEHNĚTE SE NA NAŠE ODBORNÉ ZNALOSTI V TOMTO OBORU

 

Společnost LEDVANCE má hluboké odborné znalosti ve svém oboru, desítky let zkušeností v oblasti aplikací a dlouhodobé vztahy se zákazníky. Známe tržní trendy a požadavky a poskytujeme poradenské služby pro konkrétní projekty zákazníků a pro konkrétní odvětví. K plnění požadavků jednotlivých projektů využíváme naši servisní síť. Naše produktové portfolio je uzpůsobeno požadavkům téměř jakékoli aplikace

Kontakt Realizujme projekty společně

Martin Petroušek

Kontakt Slovenská republika

Ivan Kováčik

Sdílet stránku na sociálních médiích