Profesionální

OSVĚTLENÍ PRO POHOSTINSTVÍ

VŠESTRANNÉ A JEDINEČNÉ, V PŘÍJEMNÉ ATMOSFÉŘE

Osvětlení pro pohostinství

Sektory hotelnictví a pohostinství se spoléhají na lákavé osvětlení, které je nepostradatelným designovým prvkem pro navození příjemné atmosféry už od prvního okamžiku. Inovativní koncepty osvětlení mohou také výrazně přispívat k vytvoření optimálních pracovních podmínek pro vaše zaměstnance a ke snížení nákladů na energii: potenciál úspor může být až 30 %.

Pocit pohody vs. tlak na náklady: hoteliéři a restauratéři se čím dál více spoléhají na moderní LED technologie jako na způsob navození lákavé a příjemné atmosféry pro hosty a zároveň jako na způsob snížení spotřeby energie. Interiérový design, který má atmosféru a zároveň je energeticky účinný, lze vytvořit pomocí našich řešení LED osvětlení, která přinášejí teplé okolní světlo a zároveň zaručují dlouhou životnost a velmi nízké náklady na energii.

VÝHODY PRO ZÁKAZNÍKA

Pohodlí

  • Světlo jako faktor přispívající k pocitu pohody hostů: harmonická kombinace všeobecného a akcentového osvětlení
  • Multifunkční osvětlení pro různé účely: bydlení, práce, spánek
  • Uživatelsky přívětivé: snadné ovládání, stmívatelné osvětlení

 

Úspora energie, snížení nákladů

  • Naše služby – energetické audity, výpočty osvětlení a LED osvětlení (úspora energie až 90 % ve srovnání s halogenovým osvětlením) – zaručují rychlou návratnost a pomáhají dosáhnout cíle v oblasti úspory energie
  • Pomoc při získávání environmentální certifikace

KOMPATIBILNÍ PRODUKTY

co by vás mohlo zajímat

Sektor pohostinství je čím dál náročnější – musí splňovat čím dál více účelů, plnit více funkcí a zároveň musí být pro hosty vždy individuální a jedinečný.

Kontakty Realizujme projekty společně

Martin Petroušek

Kontakt Slovenská republika

Ivan Kováčik

Sdílet stránku na sociálních médiích