Profesionální
Projekt Huis & Wonen Gorinchem

Nové osvětlení prodejních prostor v Huis & Wonen

Prodejní prostory společnosti Huis & Wonen s kompletním LED osvětlením LEDVANCE

Přínosy projektu v kostce:

 • Osvětlení TRACKLIGHT SPOT v showroomu
  LEDVANCE TRACKLIGHT SPOT je svítidlo spojující estetiku a funkci a díky velmi dobrému indexu podání barev CRI ≥ 90 zajišťuje vynikající osvětlení showroomu. Zkrátka ideální svítidlo pro osvětlení prodejních prostor.
 • Fasádní osvětlení se svítidly FLOODLIGHT
  Díky svítidlu FLOODLIGHT od společnosti LEDVANCE je budova dokonale osvětlená a dobře viditelná z dálky. Ve srovnání se světly reflektorů na principu halogenové technologie lze se svítidlem LEDVANCE FLOODLIGHT dosáhnout až 90% úspory energie.

Informace o projektu:

 • Gorinchem, Nizozemsko, 2020
 • Zákazník: Huis & Wonen
 • Projekt: Nová instalace osvětlení ve zrekonstruované prodejní budově
 • Použití: Obchod
 • Technologie: LED technologie
 • Produkty: TRACKLIGHT SPOT SP D75 25W, FLOODLIGHT 20W, FLOODLIGHT 50W

Výzva

Díky dlouholetým zkušenostem s obytnými prostorami a řemeslem je společnost Huis & Wonen specialistou na rekonstrukce vašich domovů. Ve své zrekonstruované budově ve městě Gorinchem potřebovala kompletní novou instalaci osvětlení. Účelem osvětlení bylo dodat vzezření prodejny správnou atmosféru, a to zevnitř i zvenku.

Řešení

Pro showroom bylo vybráno svítidlo LEDVANCE TRACKLIGHT SPOT D75 25W, které zajišťuje efektivní osvětlení velkých prostor a dokonalé osvětlení produktů – a to vše díky velmi vysokému indexu podání barev CRI ≥ 90. Přesné rozložení světla ze svítidel LEDVANCE FLOODLIGHT 20W a 50W dále zajišťuje dokonalé osvětlení exteriéru budovy včetně firemního loga.

Přínosy

Kombinace instalovaných svítidel vytváří v showroomu příjemnou atmosféru a zajišťuje, aby všechny produkty v obchodě byly vystaveny v tom nejlepším světle. S novou instalací LED osvětlení lze navíc dosáhnout až 90% úspory energie ve srovnání s konvenčními technologiemi.

Značka LEDVANCE nabídla společnosti Huis & Wonen poradenství a kvalitu pro navození té správné atmosféry.

Jan Walhain, majitel společnosti Huis & Wonen v Gorinchemu

Shrnutí

Řešení osvětlení od společnosti LEDVANCE bylo ideální z několika důležitých hledisek. Svítidla umožnila snadnou instalaci. Kromě toho zajišťují efektivní osvětlení rozlehlých prostor a potřebné zvýraznění vystavených produktů. V ostatních částech budovy byla též instalována svítidla LEDVANCE DAMP PROOF a PANEL. Na parkovišti před budovou pak byla použita svítidla LEDVANCE OUTDOOR BOLLARD LANTERN.

PŘEHLED VŠECH PROJEKTŮ OSVĚTLENÍ

Inspirujte se projekty osvětlení

Zajímá vás související obsah?

Sdílet stránku na sociálních médiích