Profesionální
About LEDVANCE

Veškerý obsah této části  přehledně

O LEDVANCE

SOFISTIKUJEME SVĚTLO

Společnost LEDVANCE je jednou ze světových jedniček v oblasti všeobecného osvětlování pro profesionální odborníky a koncové uživatele, která nabízí široký sortiment LED svítidel, moderních LED světelných zdrojů, inteligentních řešení Smart Home & Smart Building a také tradičních světelných zdrojů.

Oddělila se od společnosti OSRAM a vlastní ji čínský výrobce osvětlení MLS Co., LTD. S pobočkami ve více než 50 zemích a zastoupením ve více než 140 zemích má společnost LEDVANCE vynikající přístup na celosvětový trh postavený na důvěryhodných a dlouhodobých vztazích se zákazníky a silné distribuční síti. Díky tomu, že dobře rozumíme trhu produktů pro všeobecné osvětlování, trendům v technologiích a měnícím se potřebám, pomáháme s plněním konkrétních a individuálních požadavků přímých i nepřímých zákazníků.

Globální firma v oblasti osvětlení


ARCHITEKTURA NAŠÍ ZNAČKY

SILNÉ ZNAČKY PRO ÚSPĚCH NA RŮZNÝCH TRZÍCH

Společnost LEDVANCE je jednou z předních světových firem v osvětlovacím průmyslu. Naším posláním je nově vymezit roli světla v propojeném světě. Proto jsme zavedli naši vlastní produktovou značku LEDVANCE pro inovativní svítidla, chytrá řešení osvětlení a chytré elektronické komponenty. Naše LED a tradiční světelné zdroje staví na silné a věhlasné produktové značce OSRAM.

V USA a Kanadě je ověřená značka SYLVANIA používána napříč všemi produktovými kategoriemi.

Architektura značky


FIREMNÍ KULTURA

ZÁKAZNÍK, KVALITA A PODNIKÁNÍ

Firemní kultura

Naše firemní kultura je inspirována silným zaměřením na zákazníka a závazkem dodržovat přísné normy kvality ve všech procesech. Nabídka našich produktů a služeb reflektuje tržní trendy a měnící se požadavky zákazníků.

Máme efektivní organizaci s vysoce kvalifikovanými a motivovanými zaměstnanci – lidmi, kteří umí úspěšně vyřešit složité úkoly a realizovat projekty. Považujeme se za průkopníky a směřujeme naši firmu vpřed s podnikatelským smýšlením. Jsme aktivní, odvážní, rychlí a flexibilní – a každý den uplatňujeme a dodržujeme naše vysoké standardy. Budoucnosti čelíme společně jako součást globálního týmu a nebojíme se riskovat.

Jádro značky

Usilovat o dokonalost

Jsme pyšní na naši silnou organizaci. Naši lidé nesou odpovědnost, přijímají promyšlená rizika a činí smělá rozhodnutí. Spoléháme se na ochotu jednotlivců učit se a růst po profesionální stránce. Jen tak můžeme dosáhnout udržitelného úspěchu.

Otevíráme nové možnosti

Jsme činní, aktivní a odvážní. Opouštíme zaběhlé postupy a prozkoumáváme nové. Rychlou proměnu našeho odvětví bereme jako příležitost pro nové produkty, nové trhy a nové myšlení. Být dobrý nestačí, pokud můžete být lepší. Proto vítáme ty, co myslí jinak, a oceňujeme vynalézavost.

Vítězit společně

Navzájem si důvěřujeme. A mluvíme spolu navzájem napříč hierarchiemi, divizemi a odděleními – otevřeně a přímo. Nasloucháme, poskytujeme zpětnou vazbu a učíme se od sebe navzájem. Jsme pyšní na naši týmovou práci a součinnost – v rámci firmy i s našimi zákazníky. Tím budujeme dlouhodobé a důvěryhodné vztahy.

Sdílet stránku na sociálních médiích