DIALux and RELUX

DIALUX / RELUX

Společnost OSRAM podporuje DIALux a RELUX – přední světové softwarové aplikace pro profesionální projektování osvětlovacích systémů. Zde naleznete nejaktuálnější informace a další doplňky ke stažení.

Software DIALux

Zde si můžete stáhnout nejnovější verzi softwaru pro projektování osvětlení „ DIALux”.

Software RELUX

Zde si můžete stáhnout nejnovější verzi softwaru pro projektování osvětlení „ RELUX”.


Luminaire Online PlugIn

Tato on-line databáze obsahuje fotometrické a další technické údaje o našich osvětlovacích tělesech (svítidlech). Údaje můžete převést přímo do softwaru DIALux nebo RELUX, anebo si stáhnout jednotlivé datové soubory ve formátu ULD či EULUMDAT.


Plug-in světelných zdrojů

Softwary DIALux i RELUX nabízejí možnost specifikovat světelný zdroj ve svítidle podle požadavků daného projektu osvětlení.


Pro uživatele softwaru DIALux

Pokud chcete změnit světelný zdroj ve svítidle, zvolte ve svém projektu DIALux svítidlo, jděte na kartu „Technical Data“ (technické údaje) a klepnutím na tlačítko [...] spusťte plug-in světelných zdrojů. Upozorňujeme, že na počítači musí být nainstalovaný plug-in světelných zdrojů pro DIALux!

Chcete-li nainstalovat tento plug-in, stáhněte si .zip soubor, rozbalte jej a spusťte soubor .exe.

DIALux plug-in světelných zdrojů obsahuje funkci aktualizace – po klepnutí na tlačítko „Update“ (aktualizovat) program vyhledá údaje o nových výrobcích a automaticky aktualizuje vaši databázi.


Pro uživatele softwaru RELUX

Pokud chcete nahradit standardní světelný zdroj ve svítidle světelným zdrojem OSRAM, přejděte do vlastností svítidla v projektu RELUX a klepněte na tlačítko „equipment“ [symbol žárovky]. Zde můžete upřesnit typ světelného zdroje ve svítidle. Světelné zdroje OSRAM můžete vybrat do kteréhokoliv typu svítidla (pokud tedy výrobce svítidla tuto volbu umožnil).

Sortiment světelných zdrojů OSRAM lze získat prostřednictvím běžné aktualizace softwaru RELUX nebo si jej stáhnout v souboru .zip.

Soubor .zip ke stažení bude zanedlouho k dispozici na tomto místě.


Systémové požadavky

Služby LEDVANCE

Udržitelnost v LEDVANCE