Aplikace Lamp Finder Professional: najděte si to správné osvětlení pro svou každodenní práci

Lamp FInder App Pro

Vhodné světelné zdroje pro vaše projekty v oblasti profesionálního osvětlení. Pomocí velmi flexibilní aplikace Lamp Finder Professional si můžete rychle a snadno vybrat vhodné světelné zdroje. Ať už jste v místě jejich potřeby, na schůzce, na cestě nebo v kanceláři: vyberte si bez jakéhokoli zdržování nejvhodnější výrobky a porovnejte technické údaje všech dostupných možností. Takto si můžete zvolit ten správný světelný zdroj pro svůj projekt, buď sami nebo spolu se svými zákazníky.


Praktická podpora projektu: najděte ten správný světelný zdroj mezi všemi dostupnými technologiemi

Využijte tuto aplikaci k porovnání LED světelných zdrojů, halogenových žárovek a kompaktních zářivek. Můžete také najít standardní zářivky a vysokotlaké výbojky. Pro další informace o zvolených světelných zdrojích klepněte na „Detaily“.


Užitečné funkce: osobní seznam položek, e-mailové funkce, kalkulátor úspory energie a nahrazující technologie

Aplikace Lamp Finder Professional vám poskytuje praktické funkce podporující vaši každodenní práci. Osobní seznam položek můžete využít k uložení vybraných světelných zdrojů a jejich seznam můžete zaslat na svou vlastní nebo kteroukoli jinou e-mailovou adresu. Můžete najít náhradní světelné zdroje pro známé klasické žárovky a vypočítat příkon halogenových reflektorových žárovek, které potřebujete, s využitím cesty „Nahrazující technologie“. Pro podporu neustále rostoucí poptávky po energeticky účinných řešeních je k dispozici kalkulátor energetické účinnosti umožňující snadné zjištění energetických úspor dosažených se zvolenými světelnými zdroji oproti srovnatelným standardním světelným zdrojům.


Stáhněte si aplikaci „ Light Finder Professional“ pro Android zdarma zde:

Stáhněte si aplikaci „ Light Finder Professional“ pro iPhone a iPad zdarma zde: