Správa vertikálních aplikací

Již dlouhá léta vám, našim obchodním koncovým zákazníkům, pomáhá naše speciální obchodní oddělení s výběrem těch nejlepších řešení osvětlení, která jsou energeticky účinná.

V průběhu času prošly technologie, trh s osvětlením a požadavky kladené na osvětlovací systémy množstvím období prudkých změn. S dalším rozvojem se budou i nadále formovat díky novým pokrokům v technologiích.

LEDVANCE vám může pomoci mnoha novými způsoby a zároveň nadále využívat osvědčených obchodních postupů, jakým je například použití jména značky OSRAM u všech běžných a LED žárovek. A zkušeného týmu Key Account Managers, kteří svým vertikálám opravdu rozumí.


Váš globální partner – ve všech vertikálách

LEDVANCE má vertikální organizace obchodu v Severní Americe a v Evropě. Vertikální obchodní struktury ve Střední a Jižní Americe se právě zakládají. Vymysleli jsme také počáteční řešení pro všechny ostatní země a kontinenty.

Abychom vám napříč Evropou poskytli stejně vysokou úroveň podpory a nabídli správné strategie a služby, ke každé ze čtyř vertikál PRODEJNY, GASTRONOMIE, PRŮMYSL a SPRÁVA BUDOV je přiřazen International Key Account Manager (IKAM).


„Nechte manažery vertikálních aplikací, aby vás informovali a inspirovali. Mohou vám ukázat, jak snížit náklady vašich systémů osvětlení a zlepšit kvalitu osvětlení. Vyhledejte naše odborné znalosti a využijte je. Těšíme se na to, že zůstaneme silným partnerem v osvětlení pracující po vašem boku!“

Ingo Glowacz - Head of Vertical Application Management Europe


SLUŽBY MANAŽERŮ VERTIKÁLNÍCH APLIKACÍ (VAM)

  • Vývoj konceptu individuální optimalizace osvětlení pro vaši společnost
  • Návštěva v místě instalace a poskytnutí konzultačních služeb stran osvětlení
  • Marketingová opatření šitá na míru každému zákazníkovi
  • Energetický audit vaší firmy včetně detailní analýzy všech relevantních bodů s osvětlením, návrh doporučení na optimalizaci a vyhodnocení veškerého potenciálu úspory (energie, náklady na výměnu, materiál a doba, za jakou se investice vrátí)
  • Partneři LEDVANCE. Síť partnerských společností, která vám poskytne komplexní služby (plánování – instalace – uvedení do provozu – údržba – na míru šitá řešení)
  • Pomoc při hledání správného distribučního partnera
  • Technická konzultační podpora / pomoc s přípravou technických specifikací / standardů vašeho osvětlení

Contact:

Jean-Marc Vogel

Head of Project Sales and Verticals EU

Tel.: +33 (388) 49-7401

E-mail: vam@ledvance.com