Správa vertikálních aplikací

Již dlouhá léta vám, našim obchodním koncovým zákazníkům, pomáhá naše speciální obchodní oddělení s výběrem těch nejlepších řešení osvětlení, která jsou energeticky účinná.

V průběhu času prošly technologie, trh s osvětlením a požadavky kladené na osvětlovací systémy množstvím období prudkých změn. S dalším rozvojem se budou i nadále formovat díky novým pokrokům v technologiích.

LEDVANCE vám může pomoci mnoha novými způsoby a zároveň nadále využívat osvědčených obchodních postupů, jakým je například použití jména značky OSRAM u všech běžných a LED žárovek. A zkušeného týmu manažerů vertikálních aplikací, kteří svým vertikálám opravdu rozumí.


Váš globální partner – ve všech vertikálách

LEDVANCE má vertikální organizace obchodu v Severní Americe a v Evropě. Vertikální obchodní struktury ve Střední a Jižní Americe se právě zakládají. Vymysleli jsme také počáteční řešení pro všechny ostatní země a kontinenty.

Abychom vám napříč Evropou poskytli stejně vysokou úroveň podpory a nabídli správné strategie a služby, ke každé ze čtyř vertikál PRODEJNY, GASTRONOMIE, PRŮMYSL a SPRÁVA BUDOV je přiřazen mezinárodní manažer vertikálních aplikací (IVAM).

Ve vertikálách OUTDOOR, DOPRAVA, ZDRAVOTNICTVÍ vám jako obvykle poskytne podporu manažer vertikálních aplikací (VAM) pomocí individuálních konceptů specifických pro danou zemi.


„Nechte manažery vertikálních aplikací, aby vás informovali a inspirovali. Mohou vám ukázat, jak snížit náklady vašich systémů osvětlení a zlepšit kvalitu osvětlení. Vyhledejte naše odborné znalosti a využijte je. Těšíme se na to, že zůstaneme silným partnerem v osvětlení pracující po vašem boku!“

Ingo Glowacz – ředitel správy vertikálních aplikací a e-commerce v Evropě


SLUŽBY MANAŽERŮ VERTIKÁLNÍCH APLIKACÍ (VAM)

  • Vývoj konceptu individuální optimalizace osvětlení pro vaši společnost
  • Návštěva v místě instalace a poskytnutí konzultačních služeb stran osvětlení
  • Marketingová opatření šitá na míru každému zákazníkovi
  • Energetický audit vaší firmy včetně detailní analýzy všech relevantních bodů s osvětlením, návrh doporučení na optimalizaci a vyhodnocení veškerého potenciálu úspory (energie, náklady na výměnu, materiál a doba, za jakou se investice vrátí)
  • Partneři LEDVANCE. Síť partnerských společností, která vám poskytne komplexní služby (plánování – instalace – uvedení do provozu – údržba – na míru šitá řešení)
  • Pomoc při hledání správného distribučního partnera
  • Technická konzultační podpora / pomoc s přípravou technických specifikací / standardů vašeho osvětlení

Kontakt:

Ingo Glowacz

Head of Vertical Application Management Europe

Kancelář:
Tel.: +49 89 780673-194

E-mail: vam@ledvance.com