Prodejny

V našem oboru je udržitelnost hlavním tématem.

V každodenní podnikatelské činnosti musíme převzít zodpovědnost za životní prostředí a maximálně efektivně využívat zdroje. Optimalizace spotřeby elektřiny je hlavní prioritou při řešení osvětlení pro maloobchod.

Prakticky neexistuje jiné místo, kde lze tak snadno uspořit elektřinu využívanou při osvětlení, ať už se to týká kohokoliv – prodejen levných potravin, butiků, obchodů s nábytkem, hobbymarketů nebo zahradních center. Přechod na ekologické LED alternativy bude mít pozitivní dopad na spotřebu elektřiny a emise CO2.

Optimalizace osvětlení je jednou z hlavních priorit od chvíle, kdy německý zákon o úspoře energie z roku 2016 zpřísnil referenční úroveň pro primární energetické potřeby a související požadavky na certifikaci energetického výkonu pro prodejní plochy o výměře větší než 250 metrů čtverečních.


Světlo, které vytváří emoce – profesionální nástroje pro osvětlení vašich produktů

Úroveň osvětlení se v různých částech prodejních a vystavovacích ploch může lišit. K vytvoření dobré kvality světla se systematicky a kreativně využívá přímých i nepřímých prvků.

Hra světla a stínu má stimulační účinek a působí různorodě. Atraktivitu dále zvyšují záměrné efekty pomocí bodových světel a stínů. Ty zdůrazňují design produktů a dojem, jaký vyvolávají.

Se značkou LEDVANCE ukážete své výrobky v tom nejlepším světle. S celkovým osvětlením věrně podávajícím barvy, jasnými bodovkami nebo účinnou správou světla.


„Světlo lze využít k navrhování místností a vytváření jedinečného zážitku z nakupování atmosférou, která dokáže stimulovat smysly zákazníka.“

Absolvent ekonomie (univerzita aplikovaných věd) André Schweinsberg – Manažer prodejních vertikálních aplikací pro EU


Zářivé osvětlení, jedinečná technologie: Nové OSRAM SubstiTUBE®. LED trubice.

Trubice SubstiTUBE je dokonalou alternativou konvenčním zářivkovým světelným zdrojům T5 a T8. Společnost LEDVANCE rovněž nabízí celou řadu inovativních LED trubic OSRAM pro svítidla provozovaná s ECG. Modely pro ECG svítidla byly také dále optimalizovány. Díky širokému sortimentu a snadné, bezpečné instalaci, která nevyžaduje jakékoliv zásahy do elektroinstalace, umožňuje LED trubice OSRAM SubstiTUBE přejít s kompletními systémy světelných pásů na LED technologii.


Nové portfolio LED svítidel LEDVANCE OSRAM rovněž umožňuje úsporu energií a řešení osvětlení, jež podpoří prodej.

Máme dokonalé řešení osvětlení pro každou potřebu a použití v každé prodejně. Účinné, flexibilní a individuální. Pro váš úspěch.


Kontakt

André Schweinsberg
Key Account Manager Shop D/A/CH
Tel.: +49 170 8578413

Torsten Hegener
Key Account Manager Shop D/A/CH
Tel.: +49 160 7423618

E-mail: shoplighting@ledvance.com