Správa budov / Kanceláře

Společnost LEDVANCE je v této důležité vertikále lídrem na německém trhu. Mezi našimi hlavními zákazníky je dvacítka z nejlepších německých i mezinárodních společností působících v tomto odvětví. S těmito partnery úzce spolupracujeme již celá desetiletí a společně jsme dosáhli mnoha úspěchů.

Toto důležité postavení podporuje rychle sílící potřeba rekonstrukcí budov a výstavba budov nových. V této oblasti je tím hlavním udržitelná konstrukce a ekologické budovy. V tomto ohledu pak právě osvětlení hraje hlavní roli a je obzvláště důležité co do energetické účinnosti a chytrých systémů osvětlení.


Správné světlo na správném místě ve správný čas – individuální, osobní a profesionální

Inovativní řešení osvětlení vytváří příjemnou atmosféru, ve které se zaměstnanci cítí jako doma. Světlo může pomoci zvýšit výkonnost. Společnost LEDVANCE nabízí na míru šitá řešení osvětlení a pomocí nejmodernějších technologií, optimálních řešení osvětlení a vyšší úspoře energie vytváří přidanou hodnotu. Naše výrobky splňují všechny požadované normy DIN a VDE a díky našim komplexním zárukám navíc nabízejí vyšší bezpečnost.

Know-how, jímž LEDVANCE coby jeden z lídrů trhu s osvětlením disponuje, pro vás bude ideálním základem pro profesionální podporu a dokonalou individuální pomoc zákazníkovi. Ta se zaměřuje na vaše požadavky a potřeby vašich zákazníků, takže společně můžeme nabídnout optimální a hospodárná řešení osvětlení pro každé použití. Naší hlavní prioritou je přinášet účinné využití energie pro vaše zákazníky v průmyslu, kancelářích, sportovních zařízeních, letištích a ve veřejných i soukromých budovách, a to s cílem uspořit energii a snížit provozní náklady.


„Společně s našimi partnery jsme dosáhli optimalizace několika parkovišť prostřednictvím instalace takového řešení osvětlení, které nejenže šetřilo elektřinu a snižovalo náklady na výměnu, ale také zvýšilo bezpečnost.“

Dipl. Kfm. (ekvivalent titulu Ing.) Siegfried Wagner – Manažer vertikálních aplikací pro správu budov DACH & obchodní ředitel VAM DACH


Díky rychlé návratnosti je oblast osvětlení obzvláště vhodná pro podporu důležitého cíle v podobě úspory energií. Na pozadí neustále rostoucích nákladů spojených s energiemi a zpřísňování požadavků v nařízeních a zákonech (vč. evropských směrnic, jako je Směrnice ErP pro výrobce, EPBD a německý zákon o úspoře energie pro plánovače) bude mít osvětlení v příštích letech ještě vyšší důležitost. V průměru totiž právě osvětlení zabírá 30 procent dnešních nákladů na energie.

Jednou z našich hlavních priorit je zachovat aktuální úroveň kvality světla. Systematicky vám i vašim zákazníkům budeme radit se všemi oblastmi v budovách, a to včetně venkovních instalací (venkovní systémy osvětlení chodníků, parkovacích garáží, ulic, vestibulů, kanceláří, schodišť, zázemí pro zaměstnance a konferenčních místností atd.). Mohli bychom takhle pokračovat dál a dlouho: Odlišné sektorové zaměření a architektonické provedení kladou celou řadu specifických nároků na moderní, funkční a úsporné osvětlení.

Ve vztahu k optimalizaci osvětlení a úspory energií můžeme nabídnout celou řadu referencí z oblasti správy budov. Mezi ně patří například úspěšná konverze parkovišť a podzemních parkovacích stání našich dlouhodobých partnerů.


Kontakt:

Siegfried Wagner

Key Account Manager Facility Management DACH & Sales Director VAM DACH

Tel.: +49 160 96936643

E-mail: facilitymanagement@ledvance.com